Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 29 » Графік ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад
15:07
Графік ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

                

               

Графік проведення

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році

з/п

ПРЕДМЕТ

ДАТА

Місце проведення

1

Екологія

(10–11 кл.)

(заочний тур)

14.01.2017

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського

2

Астрономія

(10–11 кл.)

14.01.2017

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського

3

Математика

(7–11 кл.)

15.01.2017,

21.01.2017

Розсошенська гімназія Полтавської районної ради Полтавської області

4

Німецька, французька мови

(9–11 кл.)

15.01.2017

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського

5

Російська мова та література

(9–11 кл.)

21.01.2017

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 38 Полтавської міської ради Полтавської області

6

Історія

(8–11 кл.)

21.01.2017

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

7

Екологія

(10–11 кл.)

 

21.01.2017–

22.01.2017

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 9 Полтавської міської ради Полтавської області

8

Англійська мова

(9–11 кл.)

22.01.2017

Полтавська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 3 Полтавської міської ради Полтавської області

9

Українська мова та література

(8–11 кл.)

28.01.2017

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 5 Полтавської міської ради Полтавської області.

10

Біологія

(8–11 кл.)

28.01.2017

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області

11

Фізика

(8–11 кл.)

28.01.2017–

29.01.2017

Полтавська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 30 Полтавської міської ради Полтавської області

12

Економіка

(9–11 кл.)

29.01.2017

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

13

Географія

(8–11 кл.)

04.02.2017

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

14

Правознавство

(9–11 кл.)

04.02.2017

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

15

Інформатика

(8–11 кл.)

04.02.2017–

05.02.2017

Кременчуцький педагогічний коледж ім. А. С. Макаренка

16

Трудове навчання

(9–11 кл.)

04.02.2017–

05.02.2017

Полтавська гімназія "Здоров'я" № 14 Полтавської міської ради Полтавської області

Полтавська гімназія № 6 Полтавської міської ради Полтавської області

Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка

17

Інформаційні технології

(8–11 кл.)

11.02.2017–12.02.2017

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»

18

Хімія

(8–11 кл.)

18.02.2017–19.02.2017

Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 75 | Додав: lusu3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: