Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 21 » Проведено РМО вихователів та музичних керівників ДНЗ
19:34
Проведено РМО вихователів та музичних керівників ДНЗ

    17 грудня 2014 року на базі Великобагачанського ДНЗ (ясла-садка) «Дзвіночок» відбулося районне методичне об’єднання вихователів та музичних керівників дошкільних навчальних закладів з теми «Уроки доброти».

    Відповідно до плану роботи методичне об’єднання було проведено у формі семінару-практикуму. Керівник РМО Шапран В.О. зазначила, що важливою складовою процесу формування духовних начал дошкільнят є моральне виховання. Тому педагоги-дошкільники у повсякденній роботі з дітьми мають частіше звертатися до засобів мистецтва, вчити малят сприймати твори з позиції краси, розуміти їхній глибинний зміст і духовну цінність. Для цього самим вихователям необхідно мати певну підготовку. Саме на це і була спрямована робота районного методичного об’єднання. Педагоги виконали  різноманітні завдання і продемонстрували як за допомогою образотворчого мистецтва та художнього слова можна формувати духовність дошкільника.

     По закінченню роботи учасники семінару-практикуму зазначили, що засвоєні під час обміну досвідом прийоми та опановані форми роботи стануть їм у пригоді під час спілкування із дітьми.

 

Переглядів: 125 | Додав: lusu3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: