Вітаю Вас, Гість

 

Інновації та експерименти

 

Однією з важливих рис є готовність до інноваційної та експериментальної діяльності, що передбачає особистісний розвиток, професійну спрямованість. Одним із шляхів досягнення якісної освіти є впровадження інноваційних технологій.

Великобагачанська  та Остап'євська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів   є учасником Всеукраїнського експерименту  «Науково-методичні   засади    впровадження    вітчизняної моделі   медіа-освіти   в   навчально-виховний   процес   загальноосвітніх навчальних закладів» (2011 -2016 роки).

Красногорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та Устивицька ЗОШ І-ІІІ ступенів -учасники дослідно-експериментальної діяльності регіонального рівня "Формування екологічної компетентності школярів в умовах сільської школи". Термін дії експерименту -2014-2018 р.р.(наказ Департаменту освіти і науки),(наказ відділу освіти, молоді та спорту).

На виконання річного плану роботи методичного кабінету та з метою підвищення ефективності виховної роботи створено 6 авторських   програм експериментальної діяльності.

4 школи зараховані до участі у Програмі «Школи-новатори».

 

Завдяки впровадженню інноваційної та експериментальної діяльності учень із пасивного слухача перетворюється в активного учасника навчально-виховного процесу. А це є важливим елементом навчання й виховання майбутнього громадянина з активною життєвою позицією.